ARTI BiLiM KOLEJi

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Milli ve manevi değerlere sahip olan, vatanını ve milletini seven, aile bağlarına önem veren, kendine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Çağdaş bilimlerle donanımlı, kariyer basamaklarını çıkarken kendine güveni olan bireyler yetiştirmektir. Sınavlara hazırlanan öğrencilerimize gerekli olan bilgi ve birikimi kazandırmaktır.

HAKKIMIZDA

2009 yılında Osmaniye ilimizde Uğur Dershanesi olarak devralınan bu kurum, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılında Artı Bilim Eğitim Kurumları olarak dönüştürüldü. Eğitimin içinden gelen kurucularımız ve uzun yıllar dershanecilik deneyimi olan öğretmenlerle eğitime kaldığımız yerden devam etmektedir. Kurumumuz üstlenmiş olduğu misyon ve sorumluluğun farkındadır. Eğitim sisteminin yeniden yapılandırıldığı günümüzde; yeni yaklaşımları takip edip her türlü teknolojik gelişime açık olup, öğrencilerimiz için en iyi olanı hedefleyip, Atatürkçü düşünce sistemine bağlı bireyler yetiştirmek hedefimizdir. Öğrenci merkezli sistemi temel alan, bireysel farklılıkların birer zenginlik olduğunu bilen bir kurumuz. Bire bir öğrenci başarısı takibi ve rehberlik ilgisi, öğrencilerin bir üst okula erişmesinde tüm ihtiyaçları karşılamaktayız. Öğrenciler, uygulanan okul müfredatları, ek çalışmalar, etüt saatleri ve sınav günü uygulamalarıyla desteklenmektedir. Ayrıca hafta sonları ek çalışmalarla eğitim takviye edilmektedir. Okulumuzda tüm hazırlık çalışmaları okulda yapılacağı için, öğrenci kendi kişisel gelişimine ve hobilerine daha fazla zaman ayırmaktadır.

Ortaokul Stratejik Plan

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Stratejik Plan

Telif Hakkı © 2019 Artı Bilim Eğitim Kurumları Tüm hakları saklıdır.